Dohodnúť stretnutie

POTREBUJETE NEPRETRŽITÚ STAROSTLIVOSŤ PRE SEBA ALEBO SVOJHO PRÍBUZNÉHO?

DOHODNITE SI STRETNUTIE HNEĎ!

KOMFORT DOMOVA

V Senior Care Kaskády sa snažíme svojim klientom poskytovať “druhý domov”. Všetkým klientom vytvárame také podmienky, aby mohli aj naďalej žiť, ako boli zvyknutí a k tomu pridávame 24-hodinovú odbornú starostlivosť. Návštevy rodiny a priateľov sú kedykoľvek samozrejmosťou.

PRÍRODNÉ PROSTREDIE

Prostredie rekreačnej oblasti Kaskády vytvára predpoklady pre spokojné a nerušené trávenie života v prírodnom prostredí pri vode a lese. Našich klientov nevyrušuje doprava, smog, hluk, ruch mesta. Môžu si užívať pokojné prechádzky po hrádzi, či relax v našej záhrade.

EURÓPSKA ÚROVEŇ

Úplne nová veľkoryso riešená budova ponúka našim klientom ubytovanie vo veľkých 1- a 2-lôžkových izbách. Každá izba má balkón, pripojenie na internet a kúpeľňu so sprchou a WC. Okrem 2 jedální majú klienti k dispozícii aj 6 kuchyniek. 3 spoločenské miestnosti, telocvičňa a veľká záhrada s terasou dopĺňajú nadštandardnú starostlivosť.

24

jednolôžkových izieb

26

dvojlôžkových izieb

6

kuchyniek pre klientov

4

hydromasážnych kúpelov

Novinky

Fotolia_60229475_M_s-maskou

STANŤE SA NAŠÍM KLIENTOM. ZAREZERVUJTE SI MIESTO EŠTE DNES!

Klientom zariadenie pre seniorov SENIOR CARE KASKÁDY sa môže stať každá osoba, ktorá dovŕšila dôchodkový vek. Pobyt v zariadení nie je obmedzený regiónom, klientom sa môže stať ktokoľvek z celého Slovenska.

V prípade, že má žiadateľ vydané rozhodnutie o odkázanosti na sociálnu službu, jeho cena za pobyt je nižšia o príspevok z Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v sume 320 Euro mesačne.

Dohodnite si stretnutie s našími pracovníkmi a pomôžeme vám s vybavením všetkých potrebených dokladov k vydaniu tohto rozhodnutia.

 ZISTIŤ VIAC DOHODNÚŤ STRETNUTIE

VEDENIE ZARIADENIA

Halomi

Ing. Milan Halomi, MBA

Riaditeľ

juraj-hatvany

JUDr. Juraj Hatvany

Predseda správnej rady

podhorova-n

Mgr. Denisa Podhorová

Manažérka zariadenia

foto_Kelemenova na web

Mgr. Andrea Kelemenová

Vrchná sestra

foto-tomicova

PhDr. Renata Tomičová

Vedúca sociálneho úseku

KARIÉRA / OPATROVATEĽKA

Do nášho tímu hľadáme opatrovateľku seniorov na trvalý pracovný pomer.

Preferujeme uchádzačky a uchádzačov s praxou aspoň pol roka v zariadení sociálnych služieb. Podmienkou je absolvovaný opatrovateľský kurz. V prípade, že ho nemáte, môžete ho bezplatne absolvovať u nás, alebo vám ho preplatíme.

Nástup možný ihneď.

 ZISTIŤ VIAC