KARIÉRA

Nurse Using Digital Tablet In Corridor Of Modern Hospital

Názov pracovnej pozície

Opatrovateľka

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce: Opatrovateľská starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov

Pracovné podmienky: dvojzmenný pracovný režim od 7:00 do 19:00 resp. od 19:00 do 7:00

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: minimálne základné, absolvovaný opatrovateľský kurz (220 h).
Ak ešte opatrovateľský kurz nemáte, preplatíme vám náklady na jeho absolvovanie, alebo si ho môžete bezplatne urobiť u nás.

Dĺžka praxe: preferujeme uchádzačky a uchádzačov s praxou aspoň pol roka v zariadení sociálnych služieb

Zručnosti a schopnosti: dobré komunikačné schopnosti, alternatívna komunikácia, opatrovateľská zručnosť, základy dezinfekcie, základy zdravovedy, základné metódy starostlivosti o seniorov

Osobnostné predpoklady: pozitívny vzťah k seniorom, milý prístup, empatia, diskrétnosť, dôveryhodnosť, zodpovednosť, ohľaduplnosť, sebaovládanie

Pracovný pomer

Pracovný pomer na dobu určitú 12 mesiacov s možnosťou následného predĺženia

Termín nástupu

ihneď

Ponúkaný plat

3,42 Eura/h v hrubom

K tomu plus príplatky za nadčasy, nočné, soboty, nedele a sviatky

Od 1. 1. 2019 sa bude hodinová sadzba zvyšovať

Miesto výkonu práce

Zariadenie pre seniorov SENIOR CARE KASKÁDY

Kajal – Únovce 623

925 92 Galanta

E—mail s profesijným životopisom posielajte na kontaktnú osobu:

Mgr. Denisa Podhorová

manažérka zariadenia

zamestnanie@seniorcare.sk

Tel.: +421 915 731 374